Odporúčame

Táto sekcia nie je platenou reklamou a nijakým spôsobom nie sme za ich propagáciu zvýhodňovaní, ani odmeňovaní. Sú to proste služby a tovary, ktoré sme osobne vyskúšali, s ich kvalitou sme maximálne spokojní a považujeme za správne posunúť túto skúsenosť ďalej.  

 

Rockstar - Manínska horolezecká škola. Bezkonkurenčné podmienky, skvelí ľudia, vysoká odborná úroveň. Odporúčame či už úplným začiatočníkom, ako aj lezcom, čo si už na skalu siahli. Víkend strávený v Manínskej tiesňave dá každému niečo. 

 

Compact - požičovňa oblohy. Tandemy, sólo zoskoky, škola parašutizmu. Vďaka nim pochopíte, že skákanie s padákom je maximálne bezpečný šport a jediné čo môže spôsobiť problémy sú zábrany, ktoré si človek so sebou prinesie v hlave.

 

Zajo - outdoorové oblečenie. Áno, na kopec sa dá vyliezť aj v rifliach a flanelovej košeli, tak sme kedysi začínali, ale kto zažil vrtochy počasia na horách a kto si váži svoje zdravie, dokáže oceniť kvalitu súčasných materiálov. Výrobcov kvalitného oblečenia na hory je veľa, ale pokiaľ je porovnateľná kvalita, uprednostňujeme domácu firmu a Zajo zatiaľ dokázal naše letné a zimné nároky na Tatry a Alpy uspokojiť, preto odporúčame.

 

Dobrodruh.sk - skvelý cestovateľský web. Inšpiratívny, poučný, každý si nájde niečo na uspokojenie svojich cestovateľských chúťok.